Klient roka 2020

Ako každý rok, aj v roku 2020 boli naši klienti veľmi pracovití a šikovní. Totižto našim mottom je: "Bez práce nie sú koláče" - čo určite všetci dobre poznáte. Tak ako to platí v životoch ľudí, tak to platí aj v našom zariadení. Každý rok vyhlasujeme niekoľko ocenení, ktoré sú späté s prácou a s najväčším pomocníkom roka. Nie je jednoduché rozhodnúť, kto si najviac zaslúži takúto výhru, ale...
Tento rok anonymné hlasovanie zamestnancov Domov n.o. rozhodlo, že: 

Klientom roka sa stal: 
 - Miroslav R. (DSS)
 - Viktor J. (ZPB)
 
Srdečne im gratulujeme a prajeme im i naďalej usilovnosť a radosť z práce. Vyhlásili sa i ďalšie umiestnenie v rôznych kategóriach ako:
 
Najaktívnejší klient na tzv. terapeutických skupinách, ktoré sa pravidelne organizujú spoločne so sociálnou pracovníčkou:
 - Jaroslav B. (DSS)
 - Miroslav B. (ZPB
 
Pisateľ roka - najaktívnejší klient, ktorý prispieva do nášho časopisu:
 - Andrej L. (DSS)
 - Martin M. (ZPB)
 
Tento rok sme mali i špeciálne odmeny pre klientov, ktorí pravidelne pracujú s drevom, čím si zabezpečujú teplo vo svojich izbách. Všetkým chlapcom veľmi pekne ešte raz ďakujeme a gratulujeme k výhram. Len tak ďalej! Lebo nezabúdajte, že práca šľachtí...
A možno už budúci rok bude nová kategória, ktorá bude určite pre všetkých zaujímavá a to NAJLEPŠÍ ZAMESTNANEC ROKA. Uvidíme, kto si takéto dôležité ocenenie u našich chlapcov získa. :-)
 
 
Autor: Barbora Demeterová, DiS.art    

Klient roka 2020

Kontakt

Domov n. o. Veľké Pole č. 5
Veľké Pole
96674

IČO: 31908675
DIČ: 2021963119
045/6895128 dss.velkepole@gmail.com