Vianočné trhy Domov n.o.

Vianočné trhy, pekná tradícia, ktorá určite patrí k Vianociam. V podstate sú v kažkom meste či väčšej dedinke, a tak si je z čoho vyberať. Klienti Domov n.o.  však nikdy nezažili čaro vianočných trhov. Nezisková organizácia Domov sa minulý rok rozhodla tento fakt zmeniť. Pozitívna odozva od klientov a občanov obce Veľké Pole viaže Domov n.o. k tomu, aby sa Vianočné trhy stali milou každoročnou tradíciou. 

A tak sa dňa 16. decembra 2016 konal už 2. ročník Vianočných trhov Domov n.o. Vianočné koledy od detí z Materskej školy Veľké Pole, vyzdobené drevené stánky s ponukou výrobkov klientov s vianočným motívom, vôňa vianočného punču, pečenej klobásy či kapustnice, bohatý vianočný program - živý betlehem /v hlavnej role klienti Domov n.o./, vystúpenie heligonkárky a speváčky Vlastičky Mudríkovej – taký bol druhý ročník Vianočných trhov Domov n.o. 

Pripraviť takéto podujatie nie je jednoduché, vyžaduje si nielen veľa času, šikovných ľudí, nové nápady, ale i finančné prostriedky. Vianočné trhy podporili sponzori, ktorým veľmi pekne ĎAKUJEME.

Trhy spestrili adventné obdobie klientov a stali sa miestom stretnutí s rodinnými príslušníkmi, ale i občanmi obce Veľké Pole, ako aj miestom priateľskej predvianočnej atmosféry. Dobrá nálada zvíťazila nad mrazom a druhý ročník vianočných trhov sa tak tešil vysokej návštevnosti. 

Autor: Ing. Bibiána Demeterová

                                     

PREZRITE SI FOTOGRAFIE Z VIANOČNÝCH TRHOV :)

Kontakt

Domov n. o. Veľké Pole č. 5
Veľké Pole
96674

IČO: 31908675
DIČ: 2021963119
045/6895128 dss.velkepole@gmail.com