Vianočné trhy Domov n.o. 2017

Vianoce sa nezadržateľne blížia, darčeky nakúpené, dom či byt poupratovaný, stromček postavený, tak prečo nenavštíviť Vianočné trhy Domov n.o. a užiť si adventné obdobie pri vôni punču, pečenej klobásky či kapustnice, bez zbytočných stresov? Tí, ktorí tak 15. decembra 2017 urobili, určite neľutujú. Veď v tento deň sa konal u 3. ročník vianočných trhov, ktorý organizovala naša nezisková organizácia Domov. 

Pre účastníkov bol pripravený bohatý program - vianočné koledy od detí z Materskej školy Veľké Pole, rozprávka Perinbaba v podaní našich klientov a skvelá p. Gizka Oňová, známa televízna svokra a výborná speváčka s veľkým srdcom, ktorá vystúpila na našich vianočných trhoch so svojimi piesňami a spríjemnila tak všetkým najkrajšie sviatky roka – Vianoce. 

S organizáciou Vianočných trhov Domov n.o. pomohli i mnohí sponzori, ktorým veľmi pekne ĎAKUJEME. Podujatie sa uskutočnilo s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja.

Dobrá nálada zvíťazila nad mrazom a tretí ročník vianočných trhov sa tak tešil vysokej návštevnosti, o čom svedčia i nasledujúce fotografie. 

Autor: Ing. Bibiána Demeterová

Kontakt

Domov n. o. Veľké Pole č. 5
Veľké Pole
96674

IČO: 31908675
DIČ: 2021963119
045/6895128 dss.velkepole@gmail.com