Stolnotenisový turnaj v Hrabinách

Dňa 15.03.2018 DSS Hrabiny usporiadali turnaj 8. ročníka stolného tenisu medzi mládežou z rôznych DSS na Slovensku. Boli tri výkonnostné kategórie:

• A kategória
  • B kategória
  • C kategória - v ktorej boli len dievčatá.
V kategórii A boli vykonnostne najpokročilejší športovci v stolnom tenise. Medzi nimi súťažil aj náš klient z Veľkého Pola - Miroslav Broczký. V kategórii A na pódiovom umiestnení obsadil 3. miesto z desiatich zúčastnených klientov z DSS - Krškany, Internátna škola Levice, Špeciálna škola Žarnovica, Hrabiny a Veľké Pole.

V kategórii B, v ktorej sa zúčastnili tiež spomínané DSS, sa na všetkých troch miestach umiestnili naši klienti, a to:
  1. miesto - Roman Stoličný
  2. miesto - Tóno Drahoš
  3. miesto - Miroslav Záleský.
O zábavu bolo postarané. Občerstvenie zabezpečili kuchárky z DSS Hrabiny. Vynikajúce koláče, malinovky a kávu doplnil guláš, ktorý bol na obed.
Súťažiaci dostali darčekové balenia plné všelijakých maškŕt z rôznych svetoznámych cukrárenských značiek.

Určite sa tešíme na budúci rok, keď bude ďalší ročník.

Autor: Klient ZPB - Romanko Stoličný

Fotogaléria: Stolnotenisový turnaj v Hrabinách

/album/fotogaleria-stolnotenisovy-turnaj-v-hrabinach/a29244046-2090592960955138-6742836111959130112-o-jpg1/