Vianočné trhy Domov n.o. 

Dňa 14. decembra 2019 sa uskutočnil už 5. ročník Vianočných trhov na parkovisku pred Obecným úradom vo Veľkom Poli. 

Atmosféru najkrajších sviatkov roka v našej malej dedinke sme si spoločne užili - naši prijímatelia sociálnej služby sa tu mohli stretnúť s občanmi, s kamarátmi, zamestnancami a využili sme tak čas adventu na príjemné stretnutia s priateľmi a blízkymi pri pohári horúceho punču. Okrem toho sme mohli ochutnať tradičné dobroty – vianočnú kapustnicu, pečené klobásky, domácu huspeninu či punč.

Vianočnú atmosféru dotvoril kultúrny program. Od 14:00 hod nás zabávala hudobná skupina AMADEO a o 15:30 hod si naši chlapci Domov n.o. pripravili vianočný program. Okrem toho bolo pripravené množstvo vianočných výrobkov,ktoré pripravili klienti v spoluprácii so zamestnancami. 

S organizáciou Vianočných trhov Domov n.o. pomohli i viacerí sponzori, ktorým veľmi pekne ďakujeme. Podujatie sa uskutočnilo s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja. 

Hoci nám tento rok nedoprial veľa snehu, no vianočné trhy splnili svoj cieľ - spríjemnili sme predvianočný čas prijímateľom, ich známym a obyvateľom obce a rozptýlili sa od bežných, zdravotných či duševných problémov. 

Autor: Ing. Bibiána Demeterová

 

Kontakt

Domov n. o. Veľké Pole č. 5
Veľké Pole
96674

IČO: 31908675
DIČ: 2021963119
045/6895128 dss.velkepole@gmail.com